KONST / Litografier / Serigrafi 11709160

nr 1170 9160

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Serigrafi, Signerad, numrerad 90/90, daterad -90, motivet: 42x35 cm

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 mars 2018
kl 18:47:20

  • Tema
  • 19 mar

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare